3 способи безкоштовно дізнатися свій гороскоп по даті народження

Багато людей чули і читали свої гороскопи по знаках Зодіаку або за китайським гороскопом. А деякі навіть замовляли індивідуальний гороскоп у професійного консультанта.

Ситуація з гороскопами парадоксальна. У чому це полягає?

1. Людину з давніх часів весь час тягне до чогось загадкового і не пізнаного, а також вона хоче знати, що її чекає в майбутньому або як діяти в тій чи іншій ситуації – зробити вірний вибір. Гороскоп, складений за датою народження, обіцяє, що може дати людині такі знання. Відповідно, люди цікавляться своїм гороскопом.

Якщо подивитися на популярність запитів зі словом «гороскоп» в пошукових системах, то їх більше 9 мільйонів на місяць. Серед найбільш популярних запитів такі (кількість на місяць): гороскоп на сьогодні — 1 млн .; гороскоп на 2020 рік — 0,5 млн. (замість 2020 може бути 2019, 2021 – тобто майбутній рік); гороскоп за знаками зодіаку — 160 тисяч; любовний гороскоп — 98 000; точний гороскоп — 74 000; східний гороскоп — 74 тисяч; гороскоп по даті народження — 60 000; китайський гороскоп — 48 000; і багато інших.

2. Здавалося б, що з такою популярністю вони і повинні володіти великою користю для людини. Але багато хто не сильно вірить в прогнози по гороскопу. Звичайно, якщо прогноз не відповідає дійсності, то як люди можуть в нього вірити. Але є гороскопи, яким можна довіряти і планувати по ним своє життя. Тому, перш, ніж стверджувати, що гороскопи не приносять ніякої користі, потрібно знати: хто складав такий гороскоп, які дані бралися для розрахунку гороскопу, яка система прогнозування використовувалася, використовувався загальний гороскоп або персональний.

Для складання точного гороскопу, платний він або безкоштовний, потрібно:

  • для розрахунку гороскопу потрібна точна дата народження (з часом народження);
  • вибрати систему прогнозування. Це може бути західна астрологія, китайська астрологія ба цзи, ведична астрологія, нумерологія, місячний гороскоп. Перші три є не тільки найбільш популярними, але і налічують по кілька тисяч років використання;
  • складати гороскоп повинен професійний практикуючий астролог або консультант ба цзи.

3 способи безкоштовно дізнатися свій гороскоп по даті народження

Які є джерела дізнатися свій гороскоп безкоштовно?

Гороскопи з різних джерел відрізняються своєю точністю і це потрібно враховувати при виборі того чи іншого способу дізнатися свою долю по натальній карті народження.

1. Загальні безкоштовні гороскопи. Вони публікуються в інтернеті або в друкованому вигляді. Найчастіше вони складаються на рік. Такі гороскопи складають прогноз використовуючи, найчастіше, рік або місяць народження людини. Китайський загальний гороскоп робить прогноз по року народження людини, а зодіакальний – по місяцю народження. Як бачимо, повна дата народження людини в більшості випадків не використовується. Але їх не можна назвати повністю марними. Якщо такий гороскоп був складений хорошим астрологом, то можна його використовувати. Ну і вони, звичайно ж, користуються найбільшою популярністю, так як майже всі безкоштовні і легко їх знайти. Але все ж, використовуючи такі прогнози на рік, пам’ятайте, що їх точність не сильно висока і не потрібно їх потім лаяти – це був Ваш вибір його використовувати.

2. Персональні безкоштовні гороскопи. На відміну від попередніх, для їх складання використовується повна і точна дата народження людини, а також місце народження. На основі цих даних будується натальна карта народження, далі йде її розшифровка і надання прогнозу по різним сферам життя. При замовленні таких гороскопів також потрібно звертати увагу, хто буде складати такий гороскоп.

Отримати такий персональний гороскоп можна двома способами:

а) звернутися за консультацією на спеціалізований форум по астрології або китайській астрології ба цзи. Там є багато консультантів, які можуть сказати про основні тенденції року;

б) пошукати сайти професійних консультантів з безкоштовними акціями для складання гороскопу. Приклад такого сайту – 24-fengshui.com/. Тут можна отримати безкоштовну розшифровку по карті долі на рік або по карті життя взагалі.

3. Гороскоп на рік, який розраховується безкоштовно калькулятором на сайті. Такий розрахунок гороскопу можна віднести до середнього між загальними і персональними гороскопами. З одного боку він використовує повну дату народження для розрахунку гороскопу, а з іншого – він не зможе врахувати всі нюанси натальної карти долі, які побачить професійний консультант. Наступний плюс таких гороскопів в тому, що вони безкоштовні і не потрібно звертатися до консультанта. Вони аналізують карту народження людини і дають прогноз на рік або місяць по різним сферам життя.

Як це виглядає? Приклад такого безкоштовного калькулятора для складання гороскопу на рік і місяць можна побачити і використовувати на сайті 24-FengShui.com

У форму потрібно ввести дані народження і програма видасть результат прогнозу на рік і місяць. Як видно з малюнка, зеленим відзначаються сприятливі енергії року, а червоним – не сприятливі. Також вказується сила впливу цих енергій в %. Аналізується і дається прогноз більше ніж по 30 областям життя людини.

3 способи безкоштовно дізнатися свій гороскоп по даті народження

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Загрузка...

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *