Дізнайтесь більше про вентиляційні решітки

Вентиляційні решітки

Вентиляційна решітка — виконує подвійну функцію, її використовують не тільки як декоративну деталь для маскування отвору на поверхні приміщення, але і як елемент, який відповідає за рівномірний розподіл повітря.Виробництво випускає вентиляційні решітки з пластику, оцинкованої сталі та алюмінію.

При виборі решітки потрібно враховувати:

 • живий перетин (потік повітря);
 • можливість регулювати живий перетин;
 • особливості приміщення: розміри та архітектуру.

Види решіток

Підвиди виробів:

 • настінні, стельові, підлогові, дверні;
 • круглі (дифузори, анемостати), прямокутні і радіальні;
 • зі зворотним клапаном і вентилятором;
 • для витяжок, дверей.декоративні;
 • регульований механізм.

Регульовані решітки створюють певний напрям повітря завдяки ламелям (жалюзі), які змінюють свій напрямок. Відповідно в нерегульованих решітках відсутня можливість регулювати потік повітря.

Зовнішні решітки використовують як захист вентиляційного отвору від попадання дрібного сміття. Їх встановлюють на фасаді будівлі. Точно так само як і внутрішні їх виготовляють з металу, з захисним покриттям.

Внутрішні решітки встановлюють всередині будівлі.

Переточні решітки монтують всередину стін або дверей, для циркуляції повітря між кімнатами.

Інерційні — автоматично закриваються при припиненні подачі повітря.

Радіальні решітки виготовляють як із пластику, так і з металу. Використовують для круглих перетинів вентиляції, їх доповнюють демпфером, який регулює подачу повітря.

Пластикові решітки

Пластикова решітка — це вигідне і в міру міцне виріб. Прослужить довго, але не взаємодіє з високими температурами і з часом буде втрачати яскравість кольору. Їх виготовляють з нерухомими перегородками круглої і прямокутної. Для монтажу пластикових решіток використовують, шурупи, саморізи, клей, затискачі.

Металеві решітки

Однорядні і дворядні решітки з металу

Характерна особливість однорядних решіток в тому, що ламелі (жалюзі) вертикально збудовані в один ряд, при цьому можуть змінювати свій горизонтальний напрямок. Залежно від наявності цієї функції їх визначають як регульовані і нерегульовані. Такі решітки виготовляють з металу, який покритий захисним шаром і не схильний до корозії.

Перегородки дворядних решіток збудовані у вертикальний і горизонтальний ряди, один з яких рухомий.Цими гратами доповнюють системи кондиціонування і вентиляції.

Накладні і вбудовувані решітки з металу

Накладні решітки встановлюють на поверхню вентиляційного отвору. Вбудовувані решітки встановлюють всередину стін або дверей між кімнатами. Виготовляють з алюмінію, нержавіючої сталі, латуні і міді. Фіксують за допомогою саморізів, зачепів і штапиків.

Залежно від місця розташування їх ділять на:

 • підлогові;
 • стельові;
 • фасадні.

Настінні і стельові решітки з металу

Настінні решітки можуть бути як однорядні так і дворядними з регульованими або нерухомими ламелями.
Стельові решітки використовують для систем кондиціонування, опалення і припливно-витяжних систем. Їх встановлюють на стелі різновиди «Армстронг».

Гравітаційні грати з металу

Такі решітки використовують для створення природної вентиляції, їх розміщують на стінах. У них загнута форма перегородок, яка сприяє більш інтенсивному розподілу повітря. Гравітаційні решітки поділяють на регульовані, нерегульовані і інерційні.
Купити вентиляційну решітку ви можете на сайті компанії «Вент-Заводи»https://7-vz.com/category/plastikovye-ventilyatsionnye-reshetki/ з будь-якої точки України та країн СНД.

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 голосов - 1, средний балл: 5,00 из 5
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *