Особливості оренди автонавантажувачів в Україні

Навантажувачі — це універсальний вид спеціалізованої техніки, який використовується для підйому, складування та транспортування всіляких вантажів. Такі машини затребувані скрізь, де значний вантажообіг: на виробничих підприємствах і транспортно-логістичних комплексах, на складах і будівництвах, у великих супермаркетах і комунальному господарстві тощо. Різні моделі автонавантажувачів можуть використовуватися як у закритих приміщеннях, так і на відкритих робочих майданчиках із складними зовнішніми умовами.

Особливості оренди автонавантажувачів в Україні

Компанія ТОВ «Денал Груп» займається продажем і наданням в оренду різної складської спецтехніки, яка необхідна для виконання широкого спектра підйомно-транспортних робіт. Зокрема, українським підприємствам пропонується великий вибір із кількох десятків моделей вилкових автонавантажувачів японського й європейського виробництва.

Клієнти мають можливість вибрати машину як за основними техніко-експлуатаційними характеристиками, так і за видом використовуваного палива (енергоносія):

  • солярка;
  • бензин;
  • газ/бензин;
  • газ;
  • електроенергія.

Додаткові можливості:

  1. Оренда навантажувача з оператором. Дана послуга дозволить замовнику не тільки орендувати автонавантажувач, а й отримати у своє розпорядження кваліфікованого водія, який професійно розбирається у роботі такої техніки та готовий виконати найскладніші завдання.
  2. Оренда автонавантажувача з заправкою. Використання такої послуги значно заощадить час замовника та забезпечить безперебійне постачання орендованої машини якісним паливом з АЗС Shel. На сьогодні це можливо тільки на території Києва та його передмістя.
  3. Оренда вилочного навантажувача «під ключ». Найбільш оптимальний для орендаря варіант. Послуга включає надання техніки, водія для роботи на ній, а також заправку паливом.

Умови оренди і доставка

Оренда навантажувача можлива на будь-який термін: від однієї робочої зміни до року та більше. Після визначення вибору машини для оренди укладається контракт, завдяки якому угода буде надійною як для орендаря, так і для орендодавця. Якщо у замовника немає можливості вивезення техніки самостійно, компанія «Денал Груп» готова доставити орендований навантажувач на місце експлуатації. У разі поломки орендодавець гарантує заміну несправної машини у найкоротші терміни.

Усі подробиці з приводу оренди автонавантажувачів можна уточнити через форму зворотного зв’язку або за телефонами, номери яких наведено на сайті компанії — https://denal.com.ua

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 голосов - 1, средний балл: 5,00 из 5
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *